Ankara'da CCTV Ekipmanları Tedarikçiniz...

Evinizi ve işyerinizi korumak için uygun bir güvenlik kamerası, CCTV kamera sistemi veya dijital video kaydedici mi arıyorsunuz? TRsis, tüm video gözetim ve güvenlik kamerası ihtiyaçlarınız için tek çözümdür. Analog CCTV veya modern IP kameralar gibi kapalı devre sistemler için size çeşitli tekliflerimiz var.

Çeşitli video gözetim sistemlerinin nasıl çalıştığını anlamak doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur. TRsis 'deki uzmanlarımız, eviniz ve şirketiniz için video gözetimi kurarken veya yükseltirken doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır.

 

IP Ağ Kameraları, canlı veya kaydedilmiş video yayınlarına erişmek için gelişmiş 7/24 uzaktan izleme yetenekleri sunarken en hassas, ayrıntılı ve kapsamlı güvenlik videosunu sunar.

IP Ağ Kamerası Nedir?
Bir analog kameranın aksine, IP kamera, İnternet veya Ethernet gibi ağ üzerinden gerçek zamanlı bilgi gönderip alabilen gözetim için kullanılan dijital video kameradır.

Hem saha içi hem de saha dışı uygulamalar ve iç ve dış kullanım için ideal olan IP ağ kameraları, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde en odaklı ve kapsamlı video sunar. IP ağ kameraları, canlı veya kaydedilmiş video yayınlarına erişirken neredeyse sınırsız yetenekler sunar; bu sayede herhangi bağlı iş istasyonu üzerinden bilgisayarlardan akıllı telefonlara ve tabletlere kadar 7 gün 24 saat boyunca herhangi bir binadaki aktivitelerin uzaktan izlenmesini sağlar.

Dome, Ir Bullet, Box, Balıkgözü, PTZ, Megapiksel, Vandal Proof ve Gece Görüş kameraları dahil olmak üzere pek çok şekil ve Özellikte mevcut olan IP ağ güvenlik kameraları, canlı kontrolün daha yüksek kontrolünü ve yönetimini geliştiren geleneksel analog kameralara kıyasla önemli avantajlar ve işlevler sunar.

Ana faydalar arasında:

Maksimum esneklik, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik
Ethernet Üzerinden Güç Kullanımı
Şifreleme yetenekleri kablosuz ağ
Yüksek kaliteli megapiksel çözünürlük
Proaktif akıllı analiz, izleme ve bildirim: yüz tanıma, hareket, hareket yönü, gezinme, nesne kaldırma veya kamerayı sabote etme girişimlerini alarm vererek önleme
Büyük ölçekli sistemlerde ve kamuya açık alanlarda uygun maliyet
Kaliteli güvenlik kameraları etkili bir gözetim sisteminin özüdür. Tesisinizin benzersiz ortamını, aydınlatma koşullarını ve güvenlik gereksinimlerini karşılama garantisi veren özel olarak tasarlanmış bir IP Ağ Kamerası sistemi hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın.

 

 

İlgili aramalar: ıp kamera sistemleri kurulumu, ip kamera set fiyatları, ıp kamera sistemi nedir, neutron ip kamera seti, ip güvenlik kamera sistemleri fiyatları, 16 lı ip kamera seti, neutron ip kamera kurulumu, neutron ip kamera, kablosuz ip kamera seti, 16 lı ip kamera seti, neutron ip kamera seti, ip kamera seti sahibinden, wifi kamera seti, ip kamera kurulumu, 2mp ip kamera seti, ip kamera kayıt cihazı.

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj