Firmamız Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'ye Yangın algılama ekipmanları satışı montajı ve teknik servis hizmetleri sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı profesyonel teknik ekip ve sunmuş olduğu kaliteli ürünlerle %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiştir. Kullanmış olduğumuz yangın algılama ve ihbar sistem ürünleri kaliteli ve profesyonel ürünlerdir. Firmamız Yangın algılama ve ihbar sistemlerini elektronik güvenlik sistemlerinin en önemli bileşeni olarak görmektedir. Bu yüzden de müşterilerimize  en üst düzeyde ve profesyonel ürünleri sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin de bu hassasiyeti gösterek doğru firma ve doğru ekipmanları tercih etmeniz konusunda uyarıyoruz.

Yangın Alarm Sistemleri daha başlangıç anında yangını tespit edip uyarmasıyla çok tercih edilen önemli alarm sistemlerindendir. Hırsızlık, deprem gibi alarm sistemlerinin çalışmasını engellemez. Hatta diğer sistemlerle senkronize çalışabilir.

YANGIN ALARM SISTEMI NEDIR? NE İŞE YARAR?

Yangın alarm sistemleri nedir ? Ne işe yararlar?

Yangın Alarm sistemleri, olası bir yangını başlangıç anında tespit ederek uyarı elemanları ile ilgili birimlere müdahale şansı sağlayan, söndürme sistemlerini değişik algılama elemanları aracılığıyla ikaz etmek suretiyle, tehlikeli olabilecek birimleri devre dışı bırakarak yerleşkenin tahliyesi için süre kazandıran sistemler bütününe verilen jenerik isimdir. Birbirinden değişik algılama elemanları ile, her uygulama için çözüm üretmenin mümkün olduğu yangın alarm sistemleri, ev, ofislerde, fabrika, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler ve tüm benzer alanlarda kullanılmaktadır.

Yangın alarm sistemleri bir yangın algılama paneline sahiptir. Bu panel, farklı algılama elemanlarından oluşmakta olup, bu elemanlar, dеdеktörlеr, butonlar, siren – flaşör ve benzerleridir.

Yangın alarm sistemi, bu elemanları aktif duruma getirmektedir. Yangın algılama ve ihbar sistemleri, konvansiyonеl ve analog adresli olmak üzere iki değişik tipte kurgulanmaktadır

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj